5d82f04811679.jpg
YanShee.png

KARİYER GELİŞİMİ İÇİN HAZIRLANDI

Yanshee, eğitimcilerin ve öğrencilerin yapay zeka ve robotik programlama konularını öğrenmesi, deneyimlemesi, araştırması ve onlarla etkileşime geçmesi için gereken nihai açık kaynaklı bir platform sağlamak üzere tasarlanmış ideal bir eğitim robotudur.

Yanshee_tanima.png

YAPAY ZEKA VE ROBOTUN BİRLEŞİMİ

Yaklaşık 38 santimetre yüksekliğindeki Yanshee, gelişmiş bir AI arayüzünü, programlanabilir bir Raspberry Pi kartı ve bir dizi sensör ve işlevselliği birleştiriyor. Tüm bunlar Yanshee'nin komuta görevlerini yerine getirmesine, çevresel koşulları test etmesine, konuşmasına, dinlemesine, soruları düşünceli bir şekilde yanıtlamasına ve verileri aktarmasına olanak tanır.

  • Kızılötesi Sensör

  • Ultrasonik Sensör

  • Kapasitif Sensör

  • Basınç Sensörü

 

  • Renk Sensörü

  • Sıcaklık Sensörü

  • Nem Sensörü

TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ MÜFREDAT, AKTİF ÖĞRENME ORTAMI

Yanshee’nin beraberinde gelen müfredatı, öğrencilerin çeşitli kariyerlere hazırlanırken her düzeyde yeteneklerini geliştirir. Eğitimcilere, bu yüksek teknoloji asistanına yapılan yatırımı en üst düzeye çıkarmak için uygun rehberlik ve destek UBTECH tarafından sağlanacaktır. YanShee, öğrenciler için yüksek bir ilgi ortamı yaratarak robotik ve kodlamaya kişilik, duygu ve gerçek dünya bağlantısı ekleyecektir.

pro4-02.jpg
pro4-03.jpg

YAPAY ZEKA - AI ROBOTİK ARAŞTIRMALAR İÇİN PLATFORM

YanShee platformunu kullanarak, eğitmenler ve araştırmacılar programlama ve uygulamalı araştırmalarda önemli teknik ve ticari atılımlarla güncel kalabilirler. Yanshee araştırma ve yeniden geliştirme amacıyla üniversitelerin Yapay Zeka laboratuvarlarında kullanılabilir.

FARKLI KODLAMA DİLLERİ

Platformun açık kaynak niteliği, öğrencilerin Yanshee ile işbirliği yapmak ve etkileşimde bulunmak için C, C ++, Python, Java ve Blockly & Scratch dahil olmak üzere birden fazla kodlama dilinden yararlanılmasına olanak verir.

Python

C/C++

Java

Perl

pro4-04.jpg

KULLANICI DOSTU YAZILIM

Yanshee APP oyun benzeri bir arayüze sahiptir ve hareket kontrolü, blok programlama, PRP ve ilgili eğitim kursları için kullanılabilir.

pro4-05.png
pro4-07.jpg
pro-i4.png

Lise (11. 12. Sınıflar) 
 ve Üniversite 
İçin Uygun

pro-i9.png

Araçlar

pro-i5.png

17 Servo Motor

pro-i2.png

60 Saat Eğitim İçeriği

pro-i10.png

Gyroscope