5d82f04811679.jpg

KARİYER GELİŞİMİ İÇİN HAZIRLANDI

Yanshee, eğitimcilerin ve öğrencilerin yapay zeka ve robotik programlama konularını öğrenmesi, deneyimlemesi, araştırması ve onlarla etkileşime geçmesi için gereken nihai açık kaynaklı bir platform sağlamak üzere tasarlanmış ideal bir eğitim robotudur.

YAPAY ZEKA VE ROBOTUN BİRLEŞİMİ

Yaklaşık 38 santimetre yüksekliğindeki Yanshee, gelişmiş bir AI arayüzünü, programlanabilir bir Raspberry Pi kartı ve bir dizi sensör ve işlevselliği birleştiriyor. Tüm bunlar Yanshee'nin komuta görevlerini yerine getirmesine, çevresel koşulları test etmesine, konuşmasına, dinlemesine, soruları düşünceli bir şekilde yanıtlamasına ve verileri aktarmasına olanak tanır.

  • Kızılötesi Sensör

  • Ultrasonik Sensör

  • Kapasitif Sensör

  • Basınç Sensörü

 

  • Renk Sensörü

  • Sıcaklık Sensörü

  • Nem Sensörü

TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ MÜFREDAT, AKTİF ÖĞRENME ORTAMI

Yanshee’nin beraberinde gelen müfredatı, öğrencilerin çeşitli kariyerlere hazırlanırken her düzeyde yeteneklerini geliştirir. Eğitimcilere, bu yüksek teknoloji asistanına yapılan yatırımı en üst düzeye çıkarmak için uygun rehberlik ve destek UBTECH tarafından sağlanacaktır. YanShee, öğrenciler için yüksek bir ilgi ortamı yaratarak robotik ve kodlamaya kişilik, duygu ve gerçek dünya bağlantısı ekleyecektir.

pro4-03.jpg

YAPAY ZEKA - AI ROBOTİK ARAŞTIRMALAR İÇİN PLATFORM

YanShee platformunu kullanarak, eğitmenler ve araştırmacılar programlama ve uygulamalı araştırmalarda önemli teknik ve ticari atılımlarla güncel kalabilirler. Yanshee araştırma ve yeniden geliştirme amacıyla üniversitelerin Yapay Zeka laboratuvarlarında kullanılabilir.

FARKLI KODLAMA DİLLERİ

Platformun açık kaynak niteliği, öğrencilerin Yanshee ile işbirliği yapmak ve etkileşimde bulunmak için C, C ++, Python, Java ve Blockly & Scratch dahil olmak üzere birden fazla kodlama dilinden yararlanılmasına olanak verir.

Python

C/C++

Java

Perl

KULLANICI DOSTU YAZILIM

Yanshee APP oyun benzeri bir arayüze sahiptir ve hareket kontrolü, blok programlama, PRP ve ilgili eğitim kursları için kullanılabilir.

Lise (11. 12. Sınıflar) 
 ve Üniversite 
İçin Uygun

Araçlar

17 Servo Motor

60 Saat Eğitim İçeriği

Gyroscope

Merkez

16th & 22nd Floor, Block C1, Nanshan I Park,
No.1001 Xueyuan Road Nanshan District, Shenzhen City,
518055, P.R.China

UBTECH'den düzenli olarak haber alabilmek için email adresinizi kaydedebilirsiniz.

Arkadaş olalım

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

UBTECH ©2019 Tüm hakları saklıdır. UBTECH Turkiye

UBTECH_LOGO_2C-351.png