URC 2019 - İSTANBUL

UBTECH'in dünya çapında düzenlediği resmi turnuvası olan UBTECH Robotics Competition'ın Türkiye'de düzenlenen ilk turnuvası 7 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirildi. 

Turnuvada ödül alan takımların listesi aşağıda yer almakta.

sport_badges-05-512.png

Turnuva Şampiyonu

ASA

Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

sport_badges-05-512.png

Turnuva 2.'lik Ödülü

M&M

Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

sport_badges-05-512.png

Turnuva 3.'lük Ödülü

TerraBot

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi

sport_badges-05-512.png

En Başarılı Robot

M&M

Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

sport_badges-05-512.png

En İyi Programlama

Inventors of IDE

IDE Okulları

sport_badges-05-512.png

UBTECH Özel Ödülü

Philathrons

Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü

sport_badges-05-512.png

En Sağlam Robot

SPARC

Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

sport_badges-05-512.png

Jüri Özel Ödülü

Les Filles de Radium

Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı Özel Küçük Prens Ortaokulu

sport_badges-05-512.png

En Özgün Robot Ödülü

Terakki Robotic Jr.

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu

sport_badges-05-512.png

En Sosyal Takım Ödülü

Loopious

Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü

sport_badges-05-512.png

En Yaratıcı Afiş Ödülü

TED RoboTeam

TED Rönesans Koleji

sport_badges-05-512.png

En Eğlenceli Takım Ödülü

UB Twins

Eyüboğlu Eğitim Kurumları

sport_badges-05-512.png

En İyi Koç Ödülü

Ferya Baysal

Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

sport_badges-05-512.png

Junior Takım Ödülü

Loopious

Bahçeşehir Antalya Konyalltı Kampüsü

URC 2019 Final Turlarına Kalan Takımlar ve Robotları

m&m.png

M&M - Anka

M&M

TedRoboTeam.png

T-Bot

Ted Roboteam

terakki_robotics.png

TeraBot

Terakki Robotics Jr.

AlphaTeam.png

Alpha

Alpha Team

ASA.png

ASA-101

ASA

inventors_of_ide.png

Inventors of IDE

Inventors of IDE

terakki_robotics.png

TeraBot

Terakki Robotics

ParlayanYildiz.png

Yıldız

Parlayan Yıldız

UBTECH 'in Türkiye'deki ilk turnuvasını 7 Aralık 2019 tarihinde Eğitim Teknolojileri Derneği organizatörlüğünde düzendi. 

Yapay Zeka ve İnsansı Robotlar konusunda dünyanın en önde gelen robotik markası olan UBTECH, Türkiye'deki ilk turnuvasını (UBTECH Robotics Competition - URC) 7 Aralık 2019 Cumartesi tarihinde Vodafone Arena'da düzenledi. 

Gücünü üzerindeki Arduino temelli ana kartlarından alan UKit Explore setleri ile düzenlenecek turnuvaya katılan takımlarımızın listesi :

terakki_robotics.png

TeraBot

Terakki Robotics

shattered_code.png

GameMaster

ShatteredCode

inventors_of_ide.png

Inventors of IDE

Inventors of IDE

philathrons.png

PHILA-BOT

Philathrons

hisar_cs.png

HisarCS

HisarCS

sparc.png

Dragon

Sparc

ParlayanYildiz.png

Yıldız

Parlayan Yıldız

AlphaTeam.png

Alpha

Alpha Team

m&m.png

M&M - Anka

M&M

ASA.png

ASA-101

ASA

thunder.png

Hulk

Thunder

terakki_robotics jr.png

TeraBot

Terakki Robotics Jr.

Loopious.png

Lopi

Loopious

sparc.png

Dragon

Sparc

TedRoboTeam.png

T-Bot

TED Roboteam

UB_Twins.png

Georgie

UB Twins

BlackHole.png

Galaxy

Blackhole

Les Filles de Radium.png

Mr. Crab

Les Filles de Radium

Elit Robotics.png

Atlas

Elit Robotics

LightSide Pro.png

Robocan

Light Side Pro

Arceus.png

Flare

Arceus

Turnuvadan Fotograflar

Vodafone Park - GameOn

Adres: Vodafone Park Vişnezade Mah, Kadırgalar Cad, No 1,
Beşiktaş / İstanbul

Saat: 09.00 - 18.00

Merkez

16th & 22nd Floor, Block C1, Nanshan I Park,
No.1001 Xueyuan Road Nanshan District, Shenzhen City,
518055, P.R.China

UBTECH'den düzenli olarak haber alabilmek için email adresinizi kaydedebilirsiniz.

Arkadaş olalım

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

UBTECH ©2019 Tüm hakları saklıdır. UBTECH Turkiye

UBTECH_LOGO_2C-351.png