GERÇEK YAŞAM PROBLEMLERİNİ ÇÖZMEK İÇİN

GERÇEK YAŞAM BECERİLERİ GELİŞTİRİYORUZ

UKit Entry

UKit Advanced

UKit Explore

Frequently asked questions

Quem pode fazer os cursos?


Todos! Nossos cursos visam à democratização da educação e da ciência. Sendo assim, todos são bem vindos!
Sou estudante acadêmico: estes cursos servem para mim?


Sim! Estes cursos são muito recomendados para quem é das áreas: - Biologia - Veterinária - Engenharia ambiental - Oceanografia - Qualquer outra área conectada à ambiental Além disso, você poderá usar os certificados para comprovar horas complementares e também como provar sua capacitação na área.
Sou estudante do Ensino Médio: estes cursos são recomendados para mim?


Sim! Nossos cursos visam a democratização das ciências marinhas!Alunos do ensino médio são muito bem vindos! Aqui você terá acesso ao conteúdos similares aos dos cursos de Graduação em Biologia. Os conteúdos aqui abordados também são muito frequentes em provas do Enem e em vestibulares.
Quanto tempo duram os cursos?


A carga horária total é de 12h. Ao final você receberá seu certificado pela própria plataforma. Você pode fazer no seu tempo, sem pressa! Seu acesso tem a validade de 1 ano a partir da compra.
Sou estudante de outra área: estes cursos servem para mim?


Sim! Nossos cursos visam a democratização das ciências marinhas! Estes cursos são muito recomendados para qualquer pessoa que tenha interesse na área ambiental marinha.
Estes cursos possuem certificados válidos?


Sim! Os cursos oferecem um certificado de conclusão de 12h, emitido automaticamente pela própria plataforma EaD, assinado pelo Prof. Dr. Douglas Peiró, Diretor Geral do Instituto de Biologia Marinha Bióicos. Além disso, você poderá usar os certificados para comprovar horas complementares e também como provar sua capacitação na área.

UKit setleri neden farklı?

Gerçek bir teknoloji sunuyoruz.


UKIT'ler, öğrenme süreci ilerledikçe basitten karmaşığa doğru seviyesi yükselen, öğrencileri hayal güçleri doğrultusunda modeller yaratmaya, çoklu projeleri desteklemek için bunları tekrar bozmaya ve tekrar farklı şekillerde bir araya getirmeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Bunu tam olarak gerçekleştirebilmek için - Dayanıklı kit elemanları uzun süreli kullanılabilirlik sağlar - Hassas servolar insan benzeri hareketleri mümkün kılar - UBTECH’in endüstri lideri robotik deneyimi ve araştırma üssün arkasındaki destektir
Kaliteli müfredat geleneksel fen derslerindeki boşlukları dolduruyor


Sağlam bir standartlar ve tutarlılık temeli üzerine kurulu, NGSS uyumlu müfredatımız, öğrenci ve öğretmen güvenini arttırır, merak uyandırır ve tüm öğrencilerin ilgisini çekmek için esnektir. Öğrenciler, gerçek dünyadaki problemleri çözmek için teknolojinin eleştirel ve hesaplamalı düşünme sürecini nasıl geliştirebileceğini öğrenmek için ileri bilim ve matematik kavramlarını kullanırlar.
Uygulama tabanlı programlama, çocuklar için eğlenceli ve erişilebilir


Ücretsiz UBTECH Eğitim uygulaması, takip edilmesi kolay, adım adım talimatların yanı sıra 360 derecelik 3B modelleme araçları sunar, böylece öğrenciler hızlı bir şekilde başlayabilir ve kendilerini hızlıca üretim sürecine sokabilirler. - Simge tabanlı sistem - Bluetooth özellikli herhangi bir cihazdan motorları, sensörleri ve hareketleri programlayabilme - Robot tasarımlarınızı hayata geçirin, kodlayın ve canlandırın
Genişletilebilir kitler sonsuz yapılara ilham verir


Tüm UKIT parçaları ve JIMU ürünleri birbirleriyle uyumludur. Ek servolar ve parçalar kullanarak daha karmaşık projeler oluşturabilir, öğrencilerin yaratıcılık ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirsiniz

Merkez

16th & 22nd Floor, Block C1, Nanshan I Park,
No.1001 Xueyuan Road Nanshan District, Shenzhen City,
518055, P.R.China

UBTECH'den düzenli olarak haber alabilmek için email adresinizi kaydedebilirsiniz.

Arkadaş olalım

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

UBTECH ©2019 Tüm hakları saklıdır. UBTECH Turkiye

UBTECH_LOGO_2C-351.png