5d82eadd02255.jpg
Screen Shot 2020-06-16 at 11.38.17.png

Yapay Zekayı Hayata Geçirin

UKit Explore oluşturması kolay ve programlanabilir robotik setidir. Maker ruhunu beslemek için tasarlanmıştır. Öğrenciler robotları oluşturarak ve programlayarak robotik otomasyonu deneyimleyebilirler.

pro2-01.png
pro2-02.jpg

ZENGİN ÖĞRENME İÇİN AÇIK KAYNAK KODLU ROBOTİK SETİ

UKit Explore, Arduino açık kaynak platformuyla donatılmıştır. Dünya çapında kullanıcıların katkılarından meydana gelen inanılmaz miktarda elektronik ve programlama öğrenme kaynağı sunan eşsiz bir anakarta sahiptir.

OTONOM SÜRÜŞ DENEYİMİ

Sahip olduğu sensörler ve anakart sayesinde UKit Explore, programlama yoluyla otonom hat izleme ve sürüş gerçekleştirebilir.

Daha fazla matematik ve fizik bilgisinin uygulanmasıyla performans daha da optimize edilebilir.

Endüstriyel uyumu ve açık kaynak desteği sayesinde harici sensör ve komponentler de her zaman projelerinize eklenebilir.

pro2-03.jpg
pro2-04.png

Küçük yaş grupları için blok tabanlı kodlamadan başlayarak deneyimli kodlama öğrencileri için C / C ++ dahil olmak üzere pek çok metin tabanlı programlama dilini destekler.

FARKLI ÖĞRENCİ DÜZEYLERİ İÇİN ÇOKLU KODLAMA DİLLERİ

FARKLI ÖĞRENCİ DÜZEYLERİ İÇİN ÇOKLU KODLAMA DİLLERİ

Öğretmenlerin eğitim programını sınıfa kolayca entegre etmelerini sağlamak için geliştirilmiş özel bir müfredata sahiptir. Bu içerikler programlama ve robotik alandaki deneyimli eğitimciler ve saygın üniversite görevlileri ile birlikte geliştirilmiştir.

pro2-05.jpg
pro2-06.jpg

UBTECH ROBOTICS COMPETITION

(URC)

SMART FACTORY PROGRAMI

Öğrenciler URC SMART FACTORY turnuvasına uKit Explore ile katılabilirler. 

Turnuvadaki görevleri yerine getirirken insanların yaptıkları işleri robotları ile tam olarak yapabilmek için hem doğru kararlar alabilen bir robot programlamak zorunda kalacaklar, hem de robotun tasarımı aşamasında mekanik çözümler üretmeleri gerekecek.

pro2-07.png
pro-i4.png

İlkokul ve Ortaokul seviyesi için uygun

pro-i2.png

60+ Saat Ders İçeriği

pro-i3.png

600+ Komponent ve Parça

pro-i1.png

34+ Resmi Model

pro-i5.png

16 Servo Motor

pro-i6.png

4 Sensör

pro-i7.png

Bluetooth Hoparlör

pro-i8.png

LED Lamba (LED Eye)

pro2-08.jpg