jimi_logo.png
TrackBot.png

HAYAL ET

İNŞA ET

Jimu serisi robotik kitleri hem eğlenceli vakit geçirmenizi hem de kodlama ve robotik dünyasına giriş için gereken tüm özellikleri bir arada sunan hassas ve kaliteli setlerdir.

3D ANİMASYON DESTEKLİ

KURULUM REHBERİ

Ücretsiz JIMU Uygulaması ile TrackBot Kitini görerek oluşturmak , hem ilk kez TrackBot kuranlar için hem de deneyimli inşaatçılar için keyifli ve sürükleyici bir deneyim sunuyor. Yapım sürecini eğlenceli hale getiren adım adım talimatları takip etmek ise oldukça kolay.

1/6
trackbot2.jpg

JIMU ROBOT KİTLERİNE ÖZEL: PRP (POZLA-KAYDET-OYNA)

PRP hafıza programlama modu, kullanıcıların bir hareketi tasarlamasına, bu hareketi uygulama üzerinden kaydetmesine ve uygulama üzerinden robota komut vererek tekrar oynatmasına olanak tanır.

Yeni başlayan programcılar için harika bir araç!

trackbot3.jpg

BLOCKLY İLE KODLAMAK ÇOK KOLAY!

Blok tabanlı sürükle ve bırak programlama platformu Blockly, her düzeydeki kullanıcıların özel programlanmış diziler oluşturmasına olanak tanır. Robotunuzu Blockly'i kullanarak dans etmek, oynamak, yürümek ve daha fazlasını yapmak için programlayın.

trackbot4_img.png

DÜNYAYA BAĞLANARAK İLHAM VERİN, İLHAM ALIN

Çocukların buluşlarını paylaşabilecekleri ve yeni fikirler öğrenebilecekleri online uygulama topluluğu aracılığıyla fikir ve deneyimlerinizi paylaşın.

TRACKBOT SET BİLEŞENLERİ

- 360 adet geçmeli parça ve konektör
- 2 adet hassas robotik servo motor
- 2 adet hızlı hareket eden DC motor
- 1 kızılötesi sensör
- 1 LED ışık
- 1 ana kontrol kutusu