jimi_logo.png
AstroBot.png

STEM EĞİTİMİ

UZAY MACERASI TEMASI

İLE ÇOK EĞLENCELİ

ASTROBOT sahip olduğu ücretsiz Jimu uygulaması üzerinden sizi harika bir uzay yolculuğuna çıkartıyor. Çok güzel vakit geçireceğiniz bu yolculukta aynı zamanda STEM yaklaşımı ile diğer dersler ile ilgili kazanımlar da edineceksiniz.

AstroBot, Astron veya Rover gibi karakterlerle uzaya eğlenceli bir seyahate başlayın.

Kullanıcıları bir uzay macerasına taşımak için oluşturulan ve 24 mini oyunla entegre edilen AstroBot kiti, STEAM öğrenimini eğlenceli ve heyecan verici hale getirmeye yardımcı oluyor!

1/7
astropot_img2.png

3D ANİMASYON DESTEKLİ

KURULUM REHBERİ

Ücretsiz JIMU Uygulaması ile TrackBot Kitini görerek oluşturmak , hem ilk kez TrackBot kuranlar için hem de deneyimli inşaatçılar için keyifli ve sürükleyici bir deneyim sunuyor. Yapım sürecini eğlenceli hale getiren adım adım talimatları takip etmek ise oldukça kolay.

astrobot_bant2.png

JIMU ROBOT KİTLERİNE ÖZEL: PRP (POZLA-KAYDET-OYNA)

PRP hafıza programlama modu, kullanıcıların bir hareketi tasarlamasına, bu hareketi uygulama üzerinden kaydetmesine ve uygulama üzerinden robota komut vererek tekrar oynatmasına olanak tanır.

Yeni başlayan programcılar için harika bir araç!

astropot_img4.png

BLOCKLY İLE KODLAMAK ÇOK KOLAY!

Blok tabanlı sürükle ve bırak programlama platformu Blockly, her düzeydeki kullanıcıların özel programlanmış diziler oluşturmasına olanak tanır. Robotunuzu Blockly'i kullanarak dans etmek, oynamak, yürümek ve daha fazlasını yapmak için programlayın.

astropot_img5.png

DÜNYAYA BAĞLANARAK İLHAM VERİN, İLHAM ALIN

Çocukların buluşlarını paylaşabilecekleri ve yeni fikirler öğrenebilecekleri online uygulama topluluğu aracılığıyla fikir ve deneyimlerinizi paylaşın.

ASTROBOT SET BİLEŞENLERİ

- 387 adet geçmeli parça ve konektör
- 1 Kızılötesi Sensör
- 1 Bluetooth Hoparlör
- 2 LED Işık
- 5 Hassas Robotik Servo Motor
- Güç Adaptörü ve Hızlı Başlangıç ​​- Kılavuzu


* Uyumlu bir iOS veya Android cihaz gereklidir.