DÜNYANIN LİDER YAPAY ZEKA VE İNSANSI ROBOT ÜRETİCİSİ

UBTECH’in misyonu, günlük yaşamı daha akıllı ve rahat hale getirmek için her eve ve işletmeye akıllı robotlar sunmaktır. Bu sayfadaki robotik yenilikler ve gelişmeler, UBTECH'in AI ve Humanoid Robotik endüstrisinde lider bir dünya markası olma konusundaki vizyon hedefine ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

ANA TEKNOLOJİ

  • Robotik Servo Motor: İnsansı Robot fonksiyonlarının ana kısmını oluşturur ve bir dereceye kadar yüksek hassasiyet sağlar. 

  • Nesne tespiti, yüz tanıma, hedef takibi ve insan pozu tahmini gibi kritik bileşenler hakkında Yapay Zeka ve Makina Öğrenmesi için Computer Vision.

  • İnsansı robotların yürüyüş planlamasına, navigasyona, hedef izlemeye ve hareket koordinasyonuna izin veren Hareket Kontrolü

  • İç mekanda gerçek zamanlı ezberleme, rota planlaması ve engellerden kaçınılmasını sağlayan SLAM Teknolojisi.

LİDER ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

UBTECH, Yapay Zeka ve Robotik'te lider olmayı bir öncelik haline getirmiş, aynı zamanda Araştırma ve Geliştirme alanındaki çalışmalarına devam etmiştir. UBTECH, günümüzde insansı robot teknolojisi ve bu teknolojinin robotlara uygulanması noktasında 700'den fazla patenti elinde bulundurmaktadır. Pekin, Tokyo, Sidney ve Shenzhen'de dört ana küresel ve eğitimsel araştırma ortağı olan UBTECH, Yapay Zeka ve insansı robotların öğrenilmesi ve kullanımının genişlemesine devam etmektedir..

Merkez

16th & 22nd Floor, Block C1, Nanshan I Park,
No.1001 Xueyuan Road Nanshan District, Shenzhen City,
518055, P.R.China

UBTECH'den düzenli olarak haber alabilmek için email adresinizi kaydedebilirsiniz.

Arkadaş olalım

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

UBTECH ©2019 Tüm hakları saklıdır. UBTECH Turkiye

UBTECH_LOGO_2C-351.png